İzmir Teknik Servis Merkezi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, mikrodalga, kombi, petek ve klima sorunlarınızın çözümü için aynı gün yada ertesi gün çözüm sunuyoruz.

Beyaz eşya çözüm merkezi

Beyaz eşyalarınızın ısıtma veya soğutma ile ilgili bütün sorunlarını, cihazınızın verdiği hata kodlarının çözümleri için size en yakın servisi yönlendiriyoruz. Yaptığımız işin arkasında durarak, değişen bütün parçalar servis garantili olup, cihazınız aynı arızayı vermesi durumunda ÜCRETSİZ SERVİS sunuyoruz.

Hızlı Servis Çağır

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Bizi diğer firmalardan ayıran özellik nedir? Ve neden uygun fiyatlı hizmet sağlıyoruz?

İzmir Teknik Servis Merkezi olarak;

-X firmalar gibi yerimiz saklı gizli yerde değil, her an ulaşabilirsiniz, gelen ekibimiz prezentabl olarak çalışır, bütün resmi kurallara uygun, şehit ailerine ve yaşlılara öncelik veriyoruz.

-444 numaralar yerine cep telefonları kullanıyoruz, değişen parçalara %200 zam yerine kazanç endeks maliyeti ekliyoruz, aracı usta yerine yetkili servisinde çalışmış uzman ekip ile yerinde çözüm sunuyoruz, yeterlilik belgesine sahip ekibimiz ile bir işi 3-4 gün bekletmiyoruz.

*444 hat maliyeti yıllık 2 bin tldir bu maliyet müşteriden çıkacaktır. *x firmadan gelen ekip uzman olmadığı için makinenizi y firmasına yaptırmaktadır. *Şehir dışından gelecek parçalar için 3-4 gün cihazınız bekleyebilir.