Arcelik Teknik Servis Merkezi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, mikrodalga, kombi, petek ve klima sorunlarınızın çözümü için aynı gün yada ertesi gün çözüm sunuyoruz.

Arcelik Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Bulaşık Makinesi, Buzdolabı & Derin Dondurucu, Çamaşır makinesi, Fırın & Mikrodalga, Klima, Kombi ısıtma veya soğutma ile ilgili bütün sorunlarını, cihazınızın verdiği hata kodlarının çözümleri için size en yakın servisi yönlendiriyoruz. Yaptığımız işin arkasında durarak, değişen bütün parçalar servis garantili olup, cihazınız aynı arızayı vermesi durumunda ÜCRETSİZ SERVİS hizmeti sunuyoruz.

Hızlı Servis Çağır

Peki Neden Biz

Belgeli Teknik Servis

Ekibimizde bulunan personellerimiz, alanında yeterlilik belgesine ve en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.

Garanti Kapsamlı İşlem

Ekibimizin işlemini yaptığı arızanın tekrar arızalanması durumunda Ücretsiz onarım yapmaktayız.

Sağlık Herzaman Önde

Ekiplerimiz galoş bone eldiven ile işlem yaparak hem sizi, hem kendi ailesini düşünürler.

Bizi diğer firmalardan ayıran özellik nedir? Ve neden uygun fiyatlı hizmet sağlıyoruz?

Arcelik Teknik Servis olarak;

X firmalar gibi yerimiz saklı gizli yerde değil, her an ulaşabilirsiniz, gelen ekibimiz prezentabl olarak çalışır, bütün resmi kurallara uygun, şehit ailerine ve yaşlılara öncelik veriyoruz.

-444 numaraları yerine cep telefonları kullanıyoruz, değişen parçalara %200 zam yerine kazanç endeks maliyeti ekliyoruz, aracı usta yerine yetkili servisinde çalışmış uzman ekip ile yerinde çözüm sunuyoruz, yeterlilik belgesine sahip ekibimiz ile bir işi 3-4 gün bekletmiyoruz.

*444 hat maliyeti yıllık 2 bin tldir bu maliyet müşteriden çıkacaktır. *x firmadan gelen ekip uzman olmadığı için makinenizi y firmasına yaptırmaktadır. *Şehir dışından gelecek parçalar için 3-4 gün cihazınız bekleyebilir.